Весілля по-українськи – особливості традицій
Багато пар організовують весілля в стилі по-українськи. Таким чином, молодята висловлюють свою шану роду і традицій. Це, насамперед, повага до країни, данина культурі. Тижневі гуляння і нудні конкурси відходять на задній план, адже це швидше символізує поганий тон, що відображає суть багатства весілля в українському стилі.
Весілля по українським міркам – це традиційний романтизм, гармонія з природою, досконалість етнічного декору. Організовувати таку весілля слід ретельно – купують вбрання і букет нареченої, вибирають локацію, оформляють декор і флористику, продумують розважальну програму. А головне, враховують священні традиції.
Важливо вирішити для себе, чого ви бажаєте. Строгість традицій або стилізований свято. У першому випадку весілля повинна проходити у відповідності зі строгими канонами українського автентичного урочистості. У другому - ваше торжество стилізовано, відображаючи ідею і посил, але з ноткою сучасності.
Вбрання нареченої, який він?
Наречена може вибрати для себе традиційний весільний наряд, але слід мати на увазі, що раніше кожен наряд символізував певний регіон країни. Тому в різних частинах України вбрання відрізнялися за певними ознаками. Наречена може прикрасити свою весільну сукню елементами символічного характеру. В цьому плані ідеальними варіантами будуть вишивка на плаття, пояс з орнаментом чи квіти, кокетливо вплетені в копицю волосся.
Де відсвяткувати весілля?
Неймовірної краси пейзажі і чудова кухня, атмосфера, сповнена культурою і традиціями – ідеальне місце для весілля. Рекомендуємо Карпати чи Західні регіони. Якщо в плани не входить виїзд зі свого міста, то у виборі місцевого ресторану керуйтеся інтер'єром, в якому виконано приміщення. Його стиль повинен бути українським. Це спростить завдання декоратора і створить справжнє відчуття свята по-українськи.
Секрети декору та флористики
Предмети декору зобов'язані бути старанно деталізовані, вітається буйство фарб. Декор, оформлений з включенням посуду і глиняних горщиків, яскравих стрічок і плетених меблів, вишитих рушників, скатертин та вінків з квітів, створять потрібну атмосферу. За основу береться українська етніка. В плані кольорів підійдуть польові варіанти. Головне, простота. Барвінок вважався особливим квіткою на весільному торжестві у наших предків. Візьміть це на озброєння!
Програма розваг у день весілля
Конкурси та артисти вітаються, заходи бажано організувати з ноткою етніки. Відмінним конкурсом може бути майстер-клас, де гості можуть створити для молодят ляльку-мотанку, вироби з соломи або глиняні свистульки. Якщо ви святкуєте весілля у води, то сплетений вінок з квіток, пущений гостями по воді, оригінальна задумка. Весело і святково! Щодо мелодій – ваше бажання. Можна національну музику розбавити сучасної.
Вибір букета
У давнину дівчина майстриня віночок сплітала в честь весілля. Сучасній молодій рекомендуємо стилізований букетик. З цього приводу актуальне букет з польових квітів, підперезаний стрічкою. Вітається варіант з добавкою традиційних українських квітів. Яскраво, красиво і з ноткою дотримання традицій.
Традиції
Торжество буде осмисленим, якщо дотримуватися традицій. У це поняття входить прощання з дівуванням, подія з викупом нареченої, благословення, дане батьками, піднесення короваю і т. д. Також ідеальним буде варіант, якщо ви внесете нотку сучасності. Це кидання нареченою букета, перший танець, розрізання торта.